ZAVRŠNA PRIREDBA

Autor: Tanja Martinić, 14. 6. 2017.

U petak, 09. lipnja u kinodvorani u Supetru održana je završna priredba učenika OŠ Supetar kojom smo svečano obilježili kraj nastavne godine. Zajedno sa svojim učiteljima, učenici su priredili uistinu zanimljiv i raznolik program. Program su vodili učenici osmog razreda koji su se ovom prigodom oprostili od osnovne škole.

Nakon izvođenja himne školskog benda Ni nas voja započeo je program. Prisjetili smo se svih uspjeha koje su naši učenici postigli tijekom ove godine. S obzirom da smo ove godine obnovili status eko škole, učenik 8.a razreda Leon Androšević na pozornicu je donio eko zastavu. Učenici 3.b razreda i dječji zbor uveličali su trenutak izvedbom pjesme Eko obitelj.

Učenici prvih razreda   razreda predstavili su svoj igrokaz Igre šešira, a učenici drugih razreda Voćni razgovor.  Folklorna skupina predstavila je svoje Dječje igre i Bračke plesove. Učenici od 5.-7. razreda izveli su igrokaz Panika u Strahogradu.

Posebno  važan trenutak bio je oproštaj osmaša. Učenici 8.a razreda izveli su Bećarac čije su stihove samostalno osmislili. Učenici 8.b razreda predstavili su plesnu točku s vlastitom koreografijom. Uz čitanje pisma, projekciju sliku i pratnju školskog benda pozdravili su svoje razrednice, učitelje i školske djelatnike koji su ih pratili tijekom osmogodišnjeg obrazovanja u ovoj školi.