Interliber

Autor: Sandra Dasenčić Eterović, 9. 11. 2012.

INTERLIBER - međunarodni sajam knjiga i učila predstavlja poslovni svijet izdavačkog i edukativnog stvaralaštva s najvećom ponudom knjiga i učila na jednom mjestu. Sajam se održava pod visokim pokroviteljstvom Ministarstva kulture Republike Hrvatske.

Na Interliber  idu  učenice IV. razreda: Ana, Marijeta i  Dea  i to na završnu svečanost  Nacionalnog kviza za poticanje čitanja. Uz  to  uživat će u  carstvu  knjiga.

Dea i Ana idu od strane Narodne knjižnice  Supetar  , a Marijeta  od  strane naše škole.  Sve tri  će  voditi  i pratiti  Anina  mama i gradska knjižničarka  Gita te  im ovim  ovim putem  zahvaljujemo na  pomoći i suradnji.

I ove godine na INTERLIBERU se očekuju mnogobrojne prezentacije i nastupi pisaca i nakladnika, te niz stručnih i popratnih događanja.

PROMOCIJE, PREZENTACIJE, ATRAKCIJE

• Promocije novih naslova i izdanja
  • Programi na pozornici u paviljonu 6: okrugli stolovi: razgovori s piscima, književnim kritičarima, književne radionice, predstavljanje nakladničkih tvrtki
  • Stručni skupovi