preskoči na sadržaj

Osnovna škola Supetar

Login
Brojač posjeta
Ispis statistike od 12. 1. 2011.

Ukupno: 1445774
Danas: 7
Tražilica

Skockajte web! 2012

e-Dnevnik

 
Kalendar
« Listopad 2018 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
Prikazani događaji

Časopisi

 

Eko škola

Priloženi dokumenti:
Plan rada Eko-skole 17.-18..pdf

Kontakt

Dokumenti
 
 
 
 
 
 
Ostali dokumenti..
Prijevoz učenika

Sandučić povjerenja

Upis u srednje škole

Sigurniji internet

Posjetite...

CARNet

Obrazovanje

Stručni skupovi

Djelatnici Osnovne škole Supetar

                                            

Ravnateljica škole

Dubravka Menjak

 

Popis djelatnika

STRUČNA SLUŽBA

1. Grbavac Klindžić Jasminka Psiholog
2. Domazet Jasna Defektolog
3. Ana Vidić Knjizničar
4. Martinić Tanja Pedagog

UČITELJICE RAZREDNE NASTAVE

1. Tanja Rakela (zamjena Marica Radomiljac) 3.a
2. Petrov Mirjana  3.b
3. Ivelić Dijana 4.a
4. Eterović Marica  4.b
5. Milišić Fanita 1.a
6. Zlatar Litović Simonida 1.b
7. Damjanović Ines 2.a
8. Šlender Alda  2.b
9. Josipa Cvitanić 3./4. PŠ Nerežišća
10. Juričko Antonela  1. PŠ Nerežišća
11. Kuzmanić Dorela   2. PŠ Nerežišća
12. Srđana Vranjičić Produženi boravak Ner.
13. Nives Radić 3. PŠ Sutivan
14. Mladineo Fani  4. PŠ Sutivan
15. Vodanović Antonela  1. PŠ Sutivan
16 .Kunjašić Gospodnetić Ivana  2. PŠ Sutivan
17. Jazvić Milena PRO

 

PREDMETNA NASTAVA

 

1.Gospodnetić Daria (zamjena: Knežević Anđela)

hrvatski jezik

2. Della Croce Tea 

hrvatski jezik

3. Fabris Matulić Tea

hrvatski jezik,talijanski jezik

4. Ivo Ivelić

Likovna kultura

5. Kelava Danijel 

glazbena kultura

6. Mazija Doris 

engleski jezik

7. Tavra Leona 

engleski jezik

8. Frančeski Kristina (zamjena Ivona Vladislavić)

engleski jezik

9. Natalija Ugrinović 

matematika

10. Vušković Marija (zamjena Rašeljka Alfirević)

matematika

11. Ljubica Vrandečić

matematika,fizika

12. Mirić Silvana 

priroda, biologija i kemija

13. Anamarija Kurte

Kemija i biologija

14. Vladislavić Anđela 

povijest, engleski jezik

15. Šandrk Melanka 

geografija

16. Antonio Morić Španić

geografija

17. Dasenčić Eterović Sandra 

informatika

18. Karmela Kalilić

informatika

19. Jakić Damir 

TZK

20. Šerić Michael 

TZK

21. Šašo Ivka 

vjeronauk

22. Radić Marieta 

vjeronauk

23. Banić Branko 

vjeronauk

24. Pera Gusić

vjeronauk

25. Sunčica Semerad

vjeronauk

26. Ines Rakela

engleski jezik, povjest

27. Antonela Cecić Vidoš

tehnička kultura

28. Domančić Kujundžić Rozana 

talijanski jezik




preskoči na navigaciju