preskoči na sadržaj

Osnovna škola Supetar

Login
Brojač posjeta
Ispis statistike od 12. 1. 2011.

Ukupno: 1504883
Danas: 2
Tražilica

Skockajte web! 2012

e-Dnevnik

 
Kalendar
« Travanj 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
Prikazani događaji

Časopisi

 

Kontakt

Dokumenti
 
 
 
 
 
 
Ostali dokumenti..
Prijevoz učenika

Sandučić povjerenja

Upis u srednje škole

Sigurniji internet

Posjetite...

CARNet

Obrazovanje

Stručni skupovi

Djelatnici Osnovne škole Supetar

                                            

Ravnateljica škole

Dubravka Menjak

 

Popis djelatnika

STRUČNA SLUŽBA

1. Grbavac Klindžić Jasminka  Psiholog
2. Lončarić Marija  Defektolog
3. Antonia Vrbatović  Knjizničar    
4. Martinić Tanja  Pedagog

UČITELJICE RAZREDNE NASTAVE

1. Tanja Rakela  4.a
2. Petrov Mirjana   4.b
3. Ivelić Dijana  1.a
4. Eterović Marica   1.b
5. Milišić Fanita  2.a
6. Zlatar Litović Simonida  2.b
7. Damjanović Ines  3.a
8. Šlender Alda   3.b
9. Josipa Cvitanić  1./4. PŠ Nerežišća
10. Juričko Antonela   2. PŠ Nerežišća
11. Frančeski Kristina  3. PŠ Nerežišća
12. Tadić Marina  Produženi boravak Ner.
13. Nives Franić  4. PŠ Sutivan
14. Mladineo Fani   1. PŠ Sutivan
15. Vodanović Antonela   2. PŠ Sutivan
16. Kunjašić Gospodnetić Ivana   3. PŠ Sutivan
17. Jazvić Milena

 PRO

18. Martinić Matea  Posebna odgojno - obrazovna skupina

 

PREDMETNA NASTAVA

 

1. Knežević Anđela

 Hrvatski jezik

2. Della Croce Tea  

 Hrvatski jezik

3. Fabris Matulić Tea

 Hrvatski jezik,   Talijanski jezik

4. Ivo Ivelić

 Likovna kultura

5. Kelava Danijel 

 Glazbena kultura

6. Mazija Doris 

 Engleski jezik

7. Tavra Leona 

 Engleski jezik

8. Vladislavić Ivona

 Engleski jezik

9. Ugrinović Natalija 

 Matematika

10. Vušković Marija

 Matematika

11. Vrandečić Ljubica

 Matematika, Fizika

12. Mirić Silvana 

 Priroda, Biologija i Kemija

13. Kurte Anamarija

(zamjena: Štambuk Marević Anita)

 Kemija, Biologija

14. Vladislavić Anđela 

 Povijest, Engleski jezik

15. Šandrk Melanka 

 Geografija

16. Borzić Marin

 Geografija

17. Dasenčić Eterović Sandra (zamjena: Bezmalinović Adea) 

 Informatika

18. Martinović Ivana 

 Informatika

19. Jakić Damir 

 TZK

20. Šerić Michael 

 TZK

21. Šašo Ivka 

 Vjeronauk

22. Radić Marieta 

 Vjeronauk

23. Banić Branko 

 Vjeronauk

24. Gusić Pera 

 Vjeronauk

25. Bubalo Mirna

 Vjeronauk

26. Rakela Ines

 Engleski jezik, Povijest

27. Katunarić Ines

 Tehnička kultura

28. Domančić Kujundžić Rozana 

 Talijanski jezik




preskoči na navigaciju